Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno–Baletowego w Gliwicach

Koncert

Informacje

Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno–Baletowego w Gliwicach

Piękny jubileusz okraszony talentem młodych ludzi – tak można zapowiedzieć pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno–Baletowego w Gliwicach, które w tym roku świętuje 40-lecie działalności.

20 czerwca zapraszamy do Bojkowa, gdzie na profesjonalnej scenie zaprezentują się młodzi artyści. Podczas wydarzenia, które jest zwieńczeniem trzyletniej nauki, nie zabraknie śpiewu, tańca, muzyki, gry aktorskiej i dobrej zabawy. Absolwentki i absolwenci studium zaprezentują się w repertuarze znanym z polskich i zagranicznych scen muzycznych w swobodnej formie. 

Za przygotowanie scenariusza i reżyserię odpowiada Jerzy Gościński, pedagog i czołowy solista gliwickiej sceny muzycznej.

Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno-Baletowe w Gliwicach to miejsce, w którym spełniają się artystyczne marzenia. Podczas sześciu semestrów edukacji, słuchacze nie tylko uczą się i rozwijają, ale mają wiele okazji, by uczestniczyć w profesjonalnych realizacjach, jak na przykład koncert z okazji Dnia Kobiet realizowany we współpracy z Centrum Kultury Victoria.

Organizatorzy: Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno–Baletowe w Gliwicach
wydrukuj informacje