LABA 2023 | wakacyjne warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych

Dla dzieci

Informacje

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Victoria
Centrum Kultury Victoria

LABA 2023 | wakacyjne warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych

Po roku wytężonej pracy w szkole, przyszła pora na wypoczynek! Nie wszyscy spędzą wakacje poza miastem dlatego dołożyliśmy starań, żeby nadchodząca LABA dla tych, którzy będą ją spędzać w Gliwicach, była jak najciekawsza. Victoria zaprasza zatem dzieci z gliwickich szkół podstawowych z klas I- IV do udziału w wakacyjnych warsztatach.

Przygotowaliśmy specjalnie dla was ofertę zajęć porannych i popołudniowych, które będą odbywać się w naszej siedzibie przy ul. Barlickiego 3 oraz w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź”.

Poniżej zamieszczamy opis oraz plan warsztatów a także linki do internetowych formularzy zapisu.

GLIWICE CENTRUM

Cykl warsztatów jest płatny 50 złotych.

Zajęcia poranne w Gliwicach Centrum:

Warsztaty teatralne prowadzone przez panią Tetianę Fisunovą, aktorkę o lalkarkę. W czasie zajęć stworzymy własne lalki teatralne, nauczymy się jak je animować i stworzymy krótki spektakl.

Warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.

Warsztaty sportowe z elementami judo prowadzone przez utytułowanych trenerów UKS „KATAGURUMA”. Razem z nimi będzie okazja do wspólnych sportowych szaleństw oraz poczynienia pierwszych kroków w judo.

Pomysłowy Dobromir czyli zajęcia majsterkowania prowadzone przez panią Zenonę Pilarek. Pod jej okiem nauczymy się jak bezpiecznie pracować z podstawowymi narzędziami by stworzyć takie rzeczy jak hotele dla owadów czy figury z butafory.

ZAPISY TYDZIEŃ I – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w pierwszym tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY TYDZIEŃ II – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w drugim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ! 

ZAPISY  TYDZIEŃ III – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w ostatnim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

Zajęcia popołudniowe w Gliwicach Centrum:

Warsztaty muzyczno-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller i Sebastiana Thiel’a, nauczycieli dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego „GWAR”. Podczas zajęć będzie okazja do wspólnego śpiewania, stworzenia układu tanecznego a może nawet nakręcenia teledysku?

Warsztaty animacji poklatkowej prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Razem z nią nauczymy się jak w prosty sposób stworzyć od podstaw krótki film animowany.

Warsztaty kreatywne prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Podczas zajęć skupimy się na malowaniu na tkaninie by potem móc zadawać szyku niepowtarzalnymi, ręcznie zdobionymi, torbami lub koszulkami.

Warsztaty rękodzieła prowadzone przez panią Jadwigę Zawadę, niestrudzoną propagatorkę sztuki rękodzielniczej. W jej pracowni poznamy mnóstwo różnych technik plastycznych i stworzymy masę pięknych drobiazgów.

Gwarne warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller prowadzącą na co dzień zespół wokalno-taneczny GWAR. Zajęcia będą okazją do zabawy i wspólnego stworzenia układu tanecznego.

ZAPISY TYDZIEŃ I – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w pierwszym tygodniu wakacji Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY TYDZIEŃ II – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w drugim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY  TYDZIEŃ III – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w ostatnim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

UWAGA! zajęcia plastyczne planowane na 28 i 29 czerwca zostały odwołane!

ZAJĘCIA W GLIWICACH ŁABĘDACH

Cykl warsztatów jest płatny 30 złotych.

Kreatywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Agnieszkę Bargiełę to okazja do uwolnienia pasji twórczej, jaka tkwi w każdym dziecku. Różne techniki plastyczne i ciekawe inspiracje przyczynią się do stworzenia wielu pięknych dzieł.

Teatralne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Renatę Spinek. Aktorka teatralna i wykładowczyni podzieli się z nami tajnikami swojego zawodu i pomoże wspólnie wystawić etiudę teatralną.

Aktywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.

ZAPISY ŁABĘDY –  Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach prowadzonych w Łabędach – kliknij TUTAJ!

wydrukuj informacje

Najbliższe w miejscu wydarzenia

27 wrz 202309:30-12:30
Światowy Dzień Turystyki | Quiz
Światowy Dzień Turystyki | Quiz
Centrum Kultury Victoria w Gliwicach
6 paź 202318:30
27 paź 202320:00
Panny i mężatki. Okiem hrabiego – wystawa
Panny i mężatki. Okiem hrabiego – wystawa
Centrum Kultury Victoria w Gliwicach
19 paź 202318:30-21:30
Marcin Kydryński „Milagro. Dziennik kubański” | Spotkanie autorskie oraz koncert muzyki kubańskiej
Marcin Kydryński „Milagro. Dziennik kubański” | Spotkanie autorskie oraz koncert muzyki kubańskiej
Centrum Kultury Victoria w Gliwicach
20 paź 202319:00-22:00
Prywatka w Bojkowie | Thriller
Prywatka w Bojkowie | Thriller
Centrum Kultury Victoria w Gliwicach

Inne wydarzenia w tej kategorii

27 wrz 202309:30-10:20
Mity albo jak zostałem Heraklesem
Mity albo jak zostałem Heraklesem
27 wrz 202316:00-18:00
Rodzinne warsztaty artystyczne
Rodzinne warsztaty artystyczne
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
27 wrz 202317:00-19:00
Klub Lego
Klub Lego
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
27 wrz 202317:00-18:00
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach