#projektpuscto

Zdrowie

Informacje

#projektpuscto

Warsztaty dla Ciała, Umysłu i Duszy

ZAPISZ SIĘ TERAZ: https://forms.gle/CJKDRK2eHUuAeXh86 (ilość miejsc ograniczona) Naszą intencją jest wsparcie Ciebie w puszczeniu tego, czego już nie potrzebujesz, no bo po co to trzymać?

Chcemy byś poczuł_a się lekko i odnalazł_a spokój i harmonię.

PUŚĆ TE emocje, które już dawno miały odejść;

PUŚĆ TE napięcia, które nie służą twojemu ciału;

PUŚĆ TĘ kontrolę, która oddala Cię od wolności;

PUŚĆ TE doświadczenia, które się wydarzyły i które trzymają Cię w miejscu… one się już wydarzyły, a teraz jest teraz;

PUŚĆ TE schematy, które nie są Twoje, a w które uwierzyłeś_aś i trzymasz się ich kurczowo;

PUŚĆ TE przekonania, które trzymają Cię w miejscu i nie pozwalają ruszyć naprzód;

PUŚĆ TO wszystko, czego nie potrzebujesz, uwolnij się i wróć do siebie.

Blok I - Joga: „Tu i teraz” (Alicja) Ćwiczenia będą proste i przyjemne, odpowiednia dla każdego, nawet jeśli wcześniej nie praktykowałeś_aś jogi. Praktyka umożliwi Tobie połączenie się ze swoim ciałem i oddechem, by móc zatrzymać się w chwili obecnej. Skupimy się na odczuwaniu wrażeń płynących z ciała i oddechu. Ta łagodna praktyka zrelaksuje Twoje ciało, uspokoi umysł, ukoi zmysły i nakarmi duszę.

Blok II - Trening oddechowy: „Weź oddech i zacznij od początku” (Maja) Podczas bloku dowiesz się, dlaczego oddech jest ważny, jakie są poprawne wzorce oddechowe metodą butejki oraz będziesz praktykować oddech i relaksację. Poczujesz, a może nawet zobaczysz swój oddech. Wejdziesz w głąb siebie i odkryjesz nowe miejsca.

Przerwa z poczęstunkiem.

Blok III - Harmonia i równowaga (Alicja i Magda) Podczas bloku dowiesz się, jaką moc ma dotyk. Zajęcia będą prowadzone w parach, co oznacza, że możesz przyjść w towarzystwie lub połączyć się w parę z kimś zajęć. W takiej parze doświadczysz masażu prowadzonego (inspirowanego masażem tajskim) w ubraniu. 

Biorąc udział w wydarzeniu otrzymujesz:

• praktykę jogi

• trening oddechowy

• warsztat masażowy

• poczęstunek i napoje

• poprawę samopoczucia

• czas dla siebie

• prezent: voucher na 50 zł na jedną wybraną usługę u każdej prowadzącej: - masaż tajski (Alicja) - sesja relaksacyjna (Magda) - indywidualny trening oddechowy/sesja coachingowa (Maja) W sumie otrzymujesz 3 vouchery o wartości 150 zł.

Serdecznie zapraszamy!

*Wydarzenie odbywa się cyklicznie (sprawdź kolejne terminy)

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora jak również za jakość realizowanej przez niego oferty